Ozvěte se nám!

Na co se nejvíce ptáte?

Odpovídáme na nejčastejší dotazy, možná právě zde najdete co potřebujete.

arrow_downwardVíce informací
 • Proč i-sklad?

 • Platforma i-sklad je produkt logistické společnosti Servant, a.s. určený pro malé, střední i velké e-shopy. Chceme využít naší více jak 25 leté praxe v logistice a nabídnout ji začínajícím a rozvíjejícím se podnikatelům. Pro mnoho provozovatelů e-shopů je nabídka velkých logistických firem složitá, matoucí a z naší zkušenosti víme, že jim tyto firmy často nevěnují náležitou pozornost. My razíme heslo - Každý zákazník je u nás na prvním místě. A tím se řídíme. Díky našim dlouholetým zkušenostem v logistice, bychom rádi uspokojili i provozovatele internetových e-shopů. Proto vznikla i platforma i-sklad, abychom nabídli služby podle potřeb provozovatelů e-shopů. Aktuálně spolupracujeme s desítky e-shopů. Pokud vám nabídka i-sklad nevyhovuje a potřebujete komplexní služby, obraťte se na nás také a provedeme implementaci v rámci komplexních služeb Servant, a.s.

 • Jak i-sklad funguje?

 • Po odsouhlasení cenových podmínek spolu uzavřeme smlouvu. Protože platformu i-sklad provozuje společnost Servant, a.s., smlouva bude uzavřena mezi vámi a společností Servant. Pokud očekáváte větší pohyb zásilek za den, s naším pracovníkem z IT vyřešíte přenos dat mezi vaším systémem a naším logistickým programem. Pokud e-shop teprve rozjíždíte, nemáte potřebné znalosti nebo nemůžete exportovat data, budete nám objednávky posílat jednoduše v mailu, nebo použijete přístup do našeho systému. Každý den od nás dostanete seznam expedovaných objednávek, včetně čísel balíků v systému přepravce. A vy pak můžete informovat své zákazníky, že zásilka pro ně je už na cestě… Příjem zboží od vašeho dodavatele zpracujeme nejdéle do druhého dne. Objednávky, které nám zašlete do 13. hodiny, budeme expedovat ten samý den.

 • Kolik zaplatím?

 • Zanechte nám kontakt v našem poptávkovém formuláři a budeme vás kontaktovat s nabídkou, nebo po vás ještě budeme potřebovat upřesnit data poptávky. Každý zákazník má jiné potřeby, nemáme jednu obecnou nabídku pro všechny. Je přeci rozdíl, jestli budete prodávat polystyrénové desky, nebo belgické pralinky. Máme 3 logistická centra, pracujeme pro desítky zákazníků a díky tomu máme silné zázemí jak v týmu pracovníků v našich skladech, v podpoře informačního skladového systému, tak i v objemu přepravních služeb, které pro vás nakupujeme. Díky tomu jsme schopni nabídnout zajímavé, ale zároveň reálné a dlouhodobě stabilní ceny za naše služby. V logistice máme velké zkušenosti a nemusíme se podbízet promo akcemi typu měsíc služeb zdarma nebo nesmyslně nízkými cenami v nabídce. Naše kalkulace jsou přímo na míru jednotlivého zákazníka se 100% profesionálním full servisem. Jde nám o dlouhodobou, oboustranně výhodnou a stabilní spolupráci, ne o nahodilé zakázky.

 • Jaké přepravní služby využíváte?

 • Vaše zásilky budeme posílat Balíkem do ruky od České pošty, můžete využít přepravu PPL (včetně sobotního doručení), GLS, přes 1600 výdejních míst PPL Parcelshopů a Zásilkovny. Pro vaše pražské zákazníky, nabízíme konkurenční výhodu s doručením tentýž den, kdy byla zaslána objednávka, přes našeho partnera Messenger. Do zemí EU můžete pro vaše zásilky využít Obchodní balík od České pošty nebo kurýrní doručení PPL (DHL). Pokud budete přepravovat rozměrnější zásilky, použijeme paletovou přepravu PPL Sprint, Fofr nebo Toptrans.

 • Jak to funguje s dobírkami?

 • Pro zákazníky, kteří s námi pracují déle jak 3 měsíce, zřizujeme u přepravce vlastní číselnou řadu. To znamená, že přepravce bude vybrané dobírkové částky zasílat přímo na váš účet. Pokud s námi začínáte, budeme vám vybrané dobírky zasílat jednou za týden poté, co je přepravce zašle na náš účet. Pokud ale budete chtít, za drobný poplatek vám číselnou řadu zřídíme ihned na začátku spolupráce a své dobírky budete mít max do 3dnů, od vybrání dobírkové částky u zákazníka.

 • Jak propojím svůj e-shop s vaším softwarem?

 • Na trhu je celá řada prodejních systémů a každý využívá jiné výstupy. Proto jsme připravili jednoduchý protokol, založený na csv souborech. Volitelné sestavení výstupního souboru v csv má v nabídce téměř každý SW pro eshop. Jako úložiště se použije ftp server, který zřídíme a předáme vám k němu přístup. Budete nám sem ukládat data s číselníkem vašeho zboží a s požadavky na výdej zboží ze skladu. My vám budeme na ftp server ukládat data se seznamem přijatého zboží do skladu, se stavem skladu na konci dne, s přehledem vydaného zboží ze skladu i s číslem zásilky konkrétní přepravní společnosti.Číselník sortimentu a požadavky na výdej zboží nám stejně tak můžete zasílat jen mailem (v pdf), nebo můžete využít naše zákaznické rozhraní.

 • Vyplatí se mi to?

 • Určitě ano. Mnoho zákazníků neustále kalkuluje, stěhuje sklady každou chvíli do větších prostor, potýká se s problémy lidského faktoru a kvalitních zaměstnanců. Z naší analýzy a poptaných 100 eshopů jsme zjistili, že až 45% svého času věnujete právě logistice. Někteří eshopy, kteří předali logistiku profesionálům, si na to museli sami přijít časem. Efektivnější provozovatelé eshopů, předali logistiku ihned na začátku. Pokud si uvolníte ruce z 45%, které jste dosud věnovali pouze logistice, máte mnohem větší prostor na obchod a marketing. Tím se eshopu navýší objednávky s tržby a nemusíte denně řešit problémy s vlastním skladem, zaměstnanci, dopravci atd. Ano, na začátku si sice ponížíte o něco marži, ale ve finále jste na tom podstatně lépe, jelikož nastartuje mnohem více obchod a marketing.

 • Proč s námi?

 • Tuto službu nenabízíme jako vedlejší produkt naší hlavní činnosti, logistické služby jsou náš denní chleba. Nemusíte si shánět prostory a řešit, jestli jsou pro vás velké nebo malé a kde seženete skladníka. Nemusíte mít peníze uložené v nakoupených kartonech – máme své zásoby. Nabídneme vám širokou škálu možností distribuce zásilek k zákazníkovi jak v ČR, tak i v EU. A jednou za měsíc vám za naše služby pošleme fakturu včetně podrobného vyúčtování a tak budete platit jen ty služby, které skutečně využijete.

Nenašli jste odpověď?

Ozvěte se nám a rádi Vám poradíme!

Naše sklady