Ozvěte se nám!

i-Sklad Vás zbaví stresu

Neustále se stresujete kvůli problémům se skladováním a logistikou? Přenechte tento stres na nás!

arrow_downwardVíce informací

Profesionální skladovací služby

Vysoká kvalita našich skladů společně s vyškoleným týmem pracovníků z nás dělají společnost s profesionálním přístupem ke skladování. Můžete se spolehnout, že ke každému zákazníkovi přistupujeme profesionálně a s maximální péčí. Našim cílem je být jedničkou v outsourcingu skladování pro menší a střední společnosti a e-shopy a proto je naprostou prioritou být profesionální a dodávat co nejlepší služby pro Vaši spokojenost. Věříme, že pouze tak můžeme být nejlepší. Další prioritou je pro nás neustále zlepšování našich služeb a posun dopředu.

Logistika, která funguje

Nedílnou součástí našich služeb je i vyladěná logistika, která se skladováním úzce souvisí. Díky tomu lze naplnit očekávání našich zákazníků, kteří vyžadují kompletní servis v oblasti outsourcingu skladování a logistiky. Soustředíme se na optimální nastavení logistických procesů dle potřeb našich zákazníků, tak abychom mohli zajistit vysoký standard našich služeb. Víme, že logistika rozhoduje o spokojenosti našich zákazníků a proto se snažíme naplnit veškerá očekávání.

Neděláme rozdíly, perfektní péče

Pro plynulou a pohodlnou funkčnost našich služeb je základním předpokladem perfektní podpora. Neděláme rozdíly mezi zákazníky, ke každému přistupujeme stejně a aktivně řešíme přání a požadavky našich zákazníků. Můžeme tak zajistit rychlou reakci na Vaše dotazy a problémy. Náš profesionální tým odborníků Vám poradí ve všem, co budete potřebovat, ať je to oblast IT nebo jakákoliv jiná problematika. Při jakémkoliv dotazu je tu náš tým pro Vás a je připraven Vám okamžitě pomoci.

Co o nás říkají naši zákazníci?

  • Se službami Servantu jsem prakticky spokojen, od samého začátku podnikání jsme hledali skladové služby, outsourcing byl pro nás jedinou možnou volbou již díky velkému zboží, které se nikam nevejde. Díky velikosti zboží, které potřebujeme uskladnit, byl obrovský problém sehnat partnera, který by nám takovouto službu nabídl.

  • Se službami Servantu(i-skladu) jsem velmi spokojen a určitě budu a již šířím povědomí o jeho existenci dále.Jak už jsem uvedl výše, to, že nemusím řešit logistiku, zaměstnance, prostory atd. je pro mne velkým usnadněním podnikání. Díky Servantu mi zbývá více času na marketing a obchod, což je pro mne velkým přínosem např. s obratem, jenž se podařilo navýšit.

  • Po několika měsících spolupráce se službou i-sklad mohu tuto skvělou služby s čistou duší všem doporučit. Dnes víme, že to byl jeden z nejzásadnějších kroků naší firmy, ale také víme, že byl jeden z nejlepších. Můžeme se soustředit na důležité věci, které potřebujeme řešit, abychom mohli naší společnost budovat v tempu, které chceme.

Naše sklady