Ozvěte se nám!

Jak jsme pomohli společnosti Smaltum s.r.o.

Pomáháme různým lidem s různými řešeními, to nejlepší připravíme i pro Vás.

arrow_downwardVíce informací

Zadání nebylo jednoduché

Se službami Servantu(i-skladu) jsem velmi spokojen a určitě budu a již šířím povědomí o jeho existenci dále.Jak už jsem uvedl výše, to, že nemusím řešit logistiku, zaměstnance, prostory atd. je pro mne velkým usnadněním podnikání. Díky Servantu mi zbývá více času na marketing a obchod, což je pro mne velkým přínosem např. s obratem, jenž se podařilo navýšit.

Museli jsme optimalizovat několik procesů

Na začátku jsem se potýkal s problémem jako, zastaralý software, který měl co dělat s přečtením novějších excelovských tabulek. S outsourcingem logistiky pracuji již dlouhou dobu, snažím se outsourcovat co nejvíce procesů. Je to velké usnadnění mé práce, mohl bych díky tomu hovořit i o mé přirozenosti.

Řešení vytvořené přesně pro nás

Naštěstí Servant se začíná rozmáhat mezi lidmi, díky doporučením velmi rychle, tak se povědomí o něm dostalo i ke mně. I díky tomu po společné schůzce, kde jsem vysvětlil své problémy a požadavky jsem obdržel návrh řešení připraveného přesně na míru mým potřebám. Všechny moje požadavky a problémy byly tedy vyřešeny přesně tak, jak jsem si přál.

Naše sklady