Ozvěte se nám!

Jak jsme pomohli společnosti Warmpeace

Pomáháme různým lidem s různými řešeními, to nejlepší připravíme i pro Vás.

arrow_downwardVíce informací

Inspirace v zahraničí

Díky úzké spolupráci s naším švédským distributorem, který outsourcing logistických a skladovacích služeb provozuje již řadu let a výsledky jsou více než přesvědčivé, jsme i my rozhodli že tyto služby začneme outsourcovat a snížíme si tak náklady a zvýšíme efektivitu ostatních kanaálů.

Implementace systémů nebyla bezbolestná

Po zahájení spolupráce se společností Servant, a.s. bylo potřeba implementovat napojení na systém skladu. Je pravda, že tento proces nebyl zcela bezbolestný, několik kroků jsme museli udělat, ale výsledek určitě stojí za všechny ty kroky, které jsme museli realizovat. Dnes máme vše napojené a společně se snažíme systém dále zlepšovat tak, abychom dosáhli co nejlepších výsledků.

Službu i-sklad mohu všem doporučit!

Po několika měsících spolupráce se službou i-sklad mohu tuto skvělou služby s čistou duší všem doporučit. Dnes víme, že to byl jeden z nejzásadnějších kroků naší firmy, ale také víme, že byl jeden z nejlepších. Můžeme se soustředit na důležité věci, které potřebujeme řešit, abychom mohli naší společnost budovat v tempu, které chceme.

Naše sklady